Fakülte Komisyonları

2019-2020

Uluslararası Programlar ve Erasmus Koordinatörlüğü

Koordinatör:          Şebnem Yücel <yucelse@mef.edu.tr>

 

Staj Komisyonu

Üye:                       Yasemin Burcu Baloğlu <balogluy@mef.edu.tr>

Üye:                       Didem Sağlam <saglamd@mef.edu.tr>

Üye:                       Beril Sarısakal <sarisakalb@mef.edu.tr>

 

Denklik Komisyonu

Üye:                       Tomris Akın​ <akint@mef.edu.tr>

Üye:                       Derya Uzal <uzald@mef.edu.tr>

 

Tanıtım Komisyonu

Üye:                      Hilal Uğurlu <ugurlua@mef.edu.tr>

 

Tasarla ve Yap! Stüdyosu Komisyonu 

Üye:                       Avşar Karababa <karababaa@mef.edu.tr>

Üye:                       Başak Eren <erenb@mef.edu.tr>

Üye:                       Ahmet Sezgin <sezginah@mef.edu.tr>

           

 

FADALab

Koordinatör:          Kürşad Özdemir <ozdemirku@mef.edu.tr>

Üye:                       Ali Arslan <arslana@mef.edu.tr>

Öğrenci Asistanı:

 

Hangar

Koordinatör:           Sevince Bayrak <goktass@mef.edu.tr>

Öğrenci Asistanı:   İlayda Baydemir <baydemiri@mef.edu.tr>

Öğrenci Asistanı:   Ebru Şahinkaya <sahinkayae@mef.edu.tr>

 

Websitesi and Sosyal Medya Hesapları

Üye:                       Burcu Serdar Köknar <koknarb@mef.edu.tr>

Üye:                       Hilal Uğurlu <ugurlua@mef.edu.tr>

Üye:                       Ozan Avcı <avcio@mef.edu.tr>

Üye:                       Naz Kaya <kayair@mef.edu.tr>

Üye:                       İrem Korkmaz <korkmazi@mef.edu.tr>

Üye:                       Ali Arslan <arslana@mef.edu.tr>

 

Tanıtım Komisyonu

Üye:                       Ozan Avcı <avcio@mef.edu.tr>

Üye:                       Eda Yeyman <yeymane@mef.edu.tr>

Üye:                       İrem Korkmaz <korkmazi@mef.edu.tr>

FADA Arşiv                     

Koordinatör:          Beril Sarısakal <sarisakalb@mef.edu.tr>, Arda İnceoğlu <inceoglua@mef.edu.tr>

Öğrenci Asistanı:  Zeynep Ulusoy <ulusoyz@mef.edu.tr>

KİŞİLER
İŞLERİ
fada font.png
MEF Üniversitesi
Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
  • YouTube
  • Instagram
  • issuu-icon-clipart-1
GÜNCEL
PROGRAMLAR

KAYNAKLAR

© 2020  MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi.

Huzur, Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34396

Sarıyer / İstanbul